DIANA

/KOZMETIČKA

U Diany sa zrodil nápad venovať sa kozmetike na profesionálnej úrovni v roku 2017. Odvtedy sa snaží svojim klientom poskytovať služby na najvyššej úrovni a preto sa neustále vo svojom obore vzdeláva na Slovensku ale aj v zahraničí. Jej práca je jej vášňou, pretože miluje rôznorodosť, ktorú jej ponúka. Vníma prirodzenú krásu a objavuje spôsoby ako ju vyzdvihnúť, a dať jej nový rozmer. Jej cieľom je pomôcť vám cítiť sa krajšie, spokojnejšie a sebavedomejšie.

Vaša pleť, moja záľuba

“Môj dotyk na vašej pleti zvýrazní prirodzenú krásu. Vďaka tomu spoznáte silu vašej osobnosti.”

rokov praxe

spokojných zákazníčok

diana

Top 3 zručnosti

detailnosť

Dôkladnosť a perfekcionizmus sa podpisujú pod jej výsledky. Jej sebakritika zaručuje vašu maximálnu spokojnosť.

make-up a mihalnice

Jej špecializácia na permanentný make-up a dokonalé mihalnice vás urobia neprehliadnuteľnou.

vyzdvihne krásu

Jej skúsenosti pomôžu podčiarknuť vašu jedinečnosť. Diana zároveň prekryje aj nedokonalosti.

Prečo si vybrať

práve našu kozmetiku

Lash lifting

Farbenie, predĺženie a vytočenie prírodných mihalničiek. 

Efekt trvajúci až 4 týždne!

Laminácia obočia

Upravenie a usporiadanie "neposlušných" chĺpkov, ktoré pôsobia husto a prirodzene akoby boli v tom momente učesané!

Mihalnice

- 1ku1, 3D, 5D, 8D volume

Permanentný make-up

Powder brows / púdrové obočie, Microblading a Microblading shading

Henna obočie

Prírodné farbenie obočia za požitia prírodného farbiva - henny. Henna, vďaka zloženiu, napomáha obnove slabých a poškodenných chĺpkov.

Kvalitné čistenie

vaša pleť sa vám poďakuje
R

Feel young - omladzujúca liftingová kúra

Postup: očistenie pleti, kávový peeling, zapracovanie biopeptidového koktejlu rádiofrekvenciou, masáž tváre, krku a dekoltu, aplikácia kolagénového séra, záverečný krém

R

Aqua bomb - hydratačná kúra

Postup: očistenie pleti, zapracovanie kolagénovej masky ultrazvukom, masáž tváre a krku, aplikácia kolagénového séra, záverečný krém

R

Hĺbkové čistenie

Hĺbkové čistenie pleti je najdôležitejšou a najžiadanejšou procedúrou v starostlivosti o pleť. Len pravidelným čistením získate zdravú, čistú, hydratovanú pokožku, ktorá sa cíti dobre a zdravo. V našom salóne sme sa rozhodli pre špičkovú značku - Larens.

R

Ihličková mezoterapia- dermapen

Je to spôsob vyhladenia drobných vrások a spevňovania kontúr tváre a pier s postupným efektom omladenia. Má minimálnu záťaž pre klientku. Spôsobuje zlepšenie stavu pokožky, štruktúry a elasticity kože či korekciu niektorých jaziev.

R

Diamantová mikrodermabrázia

Určená je pre všetky typy pleti aj tie najcitlivejšie, veľmi šetrne odstraňuje bunky z povrchu pleti bez podráždenia, celkovo zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti, pôsobí proti pigmentovým škvrnám, podporuje proces obnovy buniek, redukuje známky stárnutia. 

R

Chemický peeling

Cieľom chemického peelingu je povrchové omladenie pleti vedúce k jej prejasneniu, zosvetleniu a jemnému vypnutiu. Pôsobením roztokov chemického peelingu sa odlučujú povrchové rohovité bunky a nahradzujú sa novými bunkami zo spodných vrstiev.