DADA

/NECHTOVÁ DIZAJNÉRKA

Úprimne môžem o sebe prehlásiť, že som nechtárkou celým svojim srdcom a dušou už od útleho veku. Na upravené nechty som si vždy potrpela a pilník som prvýkrát držala v ruke už ako 12-ročná. Ako samouk som na sebe začala pracovať v roku 2014 aby som sa nechtovému dizajnu mohla venovať profesionálne. Som veľká detailistka, čo sa modelácie a zdobenia týka, pretože si potrpím na kvalitu. Moja práca je mojím hobby, milujem tvoriť a vkladať svoje JA do kresieb na vašich nechtoch.

Moja vášeň, moje skúsenosti

“Neustále ma poháňa vpred moja vášeň sa zdokonaľovať. Pracovať tak, aby som sa každé ráno tešila na moje zákazníčky a tie, aby sa radovali z môjho umenia.”

rokov praxe

spokojných zákazníčok

DADA

Moje top 3 zručnosti

precíznosť

Mojou silnou stránkou je zmysel pre detail. Tak ako ja milujem krásne upravené nechty na sebe, tak ich musia mať aj moje zákazníčky.

kreslenie

Zákazníčky, ktoré milujú špeciálne nakreslené obrazy na nechtoch, určite ocenia moju prácu. Na konkrétnom návrhu sa vždy vieme dopredu dohodnúť. 

extrémky

To, že preferujem dlhšie nechty, si môžete všimnúť aj na mne. No vedeli ste, že ja sama som expert na extrémky? V mojich rukách budú vždy vaše nechty nádherné.  

KIKA

/NECHTOVÁ DIZAJNÉRKA

Kika sa venuje nechtovému dizajnu od roku 2018. Vždy sa stotožňovala so skrášľovacími službami a nakoniec sa rozhodla vstúpiť do sveta manikúry. Nakoľko som v nej videla potenciál rozhodla som si ju vziať pod svoje krídla v roku 2019. Neustále na sebe pracuje a obrovskou rýchlosťou napreduje. Je to práve jej šikovnosť, sebakritika a túžba učiť sa novým veciam, čo ju posúva vpred. Vaša spokojnosť je pre ňu vždy prvoradá.

Moja práca, moje hobby

“Nechtový dizajn som si zamilovala pred pár rokmi a odvtedy som sa ho už nepustila. Napĺňa ma pocit šťastia keď vidím, že mojim zákazníčkam sa páčia ich nechty.”

rokov praxe

spokojných zákazníčok

kikA

Top 3 zručnosti

zdobenie

Nechtárka Kika vyzdvihne krásu nechtov vďaka minimalistickému zdobeniu. Vaše nechty sa zároveň stanú aj vašim šperkom.  

babyboomer

Nechty, ktoré potešia nejednu jemnú dušu. Jedinečné spojenie dvoch farieb. Na túto techniku je expertka práve naša Kika.

dôkladnosť

Vášeň pre dokonalú manikúru podčiarkujú aj výsledky jej tvorby. Čisté a kvalitné prepracovanie sú rovnako jej vizitkou.